winners of 2014

Abu Dhabi

  • 1st prize :             Nada Al Ameri
  • Business Name : NAD's Salon
  • 2 nd prize :           Henry Saba & Ameera Hasan
  • Business Name : Pixelcase
  • 3rd prize :             Areg Karapetyan,Haoran Liu,Majid Mohammed & Waheeb Faiz
  • Business Name : CardBook

Al Ain

  • 1st prize :             . Meead Al Rashidi
  • Business Name : Terra Garde
  • 2 nd prize :           Manar Saif
  • Business Name : Studio Gima
  • 3rd prize :             Khalid Murad & Faisal Khalid Naqbi
  • Business Name : University Services

Dubai

  • 1st prize :              Hamad Al Zaabi
  • Business Name : Abu cab
  • 2 nd prize :           Rashed Mohamed,Mohamed Yousef,Mohamed Saeed,Abdulla Yousef & Hamdan Ali
  • Business Name : Pillow Care
  • 3rd prize :             Abdulla Mohamad
  • Business Name : Makhzani

Sharjah

  • 1st prize :             Saja Tariq,Khawla Saeed,Maitha Ali,Meerah Ateeq & Midyah Jassim
  • Business Name : Mobile Beauty
  • 2 nd prize :           Asma Mansour,Sharifa Mohammed
  • Business Name : STC
  • 3rd prize :             Maitha Al Khateri
  • Business Name : Zehab

RAK

  • 1st prize :             Nora Al Katri
  • Business Name : Tanmiya Thakeya
  • 2 nd prize :           Rehab Al Kateri
  • Business Name : Rolufia
  • 3rd prize :             Saleh Helmy, Yanal Alshaban, Ahmed Thabet, Yusef Haddad, Abdulla             Mohammad & Ali Naser Alnuami
  • Business Name : Integrated System

AJMAN

  • 1st prize :             Fahad Saleh & Ibrahim Taiasna
  • Business Name : Awareness
  • 2 nd prize :           Fatimah Al Shamsi
  • Business Name : Spa '3aweya
  • 3rd prize :             Reya Al Nuaimi, Shahin Basiratzadeh , Mateen Tahseen & Masoud Dorrikhteh
  • Business Name : Icare

FUJAIRAH

  • 1st prize :             Zulfa Rashed & Fatmah Juma
  • Business Name : Enable Signs
  • 2 nd prize :           Shaikhah Al Hefaiti & Abrar Mohamed
  • Business Name : UAE Energy
  • 3rd prize :             Ahmed Abdullah
  • Business Name : Fe 3onek

UAQ

  • 1st prize :             
  • Business Name :
  • 2 nd prize :          
  • Business Name :
  • 3rd prize :             Saleh Helmy & Hamad Almesmari
  • Business Name : Al Sareea for Planting & Uprooting Services

WESTERN REGION

  • 1st prize :             Lulawa Al Mansoori
  • Business Name : Lieu De Roses
  • 2 nd prize :           Jaber Al Hammadi & Youssef Al Hammadi
  • Business Name : Mirfa Water Sports Club
  • 3rd prize :             Ahmad Al Hosani & Badr Ahmed
  • Business Name : King Haircut Salon